Ek Moduller

Ek Moduller

Web Sitenizde , Bir ürünün fotoğrafları tek seferde yüklenebilir , Ürünler Çoklu fotoğraf modülü ile sürükle bırak yöntemiyle toplu olarak yüklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Web Sitenizde Ürünlerle ilgili Genel istatistiklere ve Raporlara ulaşmanızı sağlayan modüldür.

Ürünler Kategorisinde ,sayfa aşağı doğru kaydıkça ürünlerin siteye yüklenmesini sağlayan modüldür

E- Ticaret Sitenizde Kategoriler halinde Fotoğraflarınızı galeri olarak yayınlayın, performansınızı ve ziyaretçi ile bağınızı güçlendirin.

Web Sitenizde , Ürünlerinizi kombinleyerek müşteriye görünmesi sağlanır . Müşteri Kombin olarak yapmış olduğu ürünlerin tümünü veya içinden ürünleri seçerek satın alabilmektedir.

Müşterilerinizin ürünlerine istediğiniz özellikleri vererek filtreleme ile kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Web Sitenizde videoları ürün içeriğinde veya kategorilerde galeri halinde yayınlayın , arama motorunda başarınızı ve müşteriler ile bağınızı güçlendirin

Web Sitenizi Muhasebe programları ile entegre ederek , stok-fiyat güncellemeleri, sipariş aktarımını ve ürünü siteye aktarmayı sağlayabilirsiniz .

Ürünlere Eklenen Etiket Modül yardımı ile arama motorlarında ürünlerinizi üst kısımlarda görüntüleyin müşteriyi ürünlerinize yönlendirin .

Ziyaretçi Modülü ile Web Sitenizde ziyaretçilerin görüş ve düşüncelerini başka ziyaretçiler ile paylaşmayı sağlar.

Ürünlerinizde ve Kampanyalarda sepete eklediğiniz ürün adetleri arttıkça fiyatlarda azalma olacaktır, müşteriyi daha çok ürün almaya yönlendirmektedir

Ürünlerin özelliklerini Özelleştirerek müşterinin seçebilmesine olanak sağlar.

Oluşan Siparişleri fatura çıktılarının yazdırılması ve faturaya uygun tasarımın oluşturulmasına imkan sağlamaktadır.

Web Sitenizde ürünlerinizin iade ve onay durumlarını sürdürülebilinir , durum değişimlerini müşterinize bilgilendirme sağlayabilirsiniz .

E- Ticaret Web siteniz de üye olan kişilere toplu SMS iletimi , üyelik kaydı, kargo bilgilendirme mesajı , sipariş alındı ve hazırlanıyor süreci vb. konularda SMS yapısı ile iletim imkanı sağlanmaktadır.

E-Ticaret sitenize Blog Yazıları ekleyerek , ürünler hakkında detaylı bilgiyi müşterileriniz ile paylaşın.

Sitenizde yapılan ürün aramalarında, yazılan her karakterden sonra arama yapılır, çıkan aramalar arama kısmın hemen altına getirilir. Müşteriniz çıkan sonuçlara herhangi birine tıkladığında doğrudan o ürüne yönlendirir.

Web Sitenizde Siparişdeki Ürünleri birden fazla Paket halinde satış yapmak için hazırlanan Modüldür.

Web Sitenizde seçmiş olduğunuz ürün ve ürünlerin miktarlarıyla birlikte sepete toplu eklenmesini sağlar.