Kurumsal Yazılım Çözümleri

 

 

İş ortaklarımız için geliştirdiğimiz yazılım ve danışmanlık hizmetleriyle kurumunuzun kalkınma sürecini hızlandıran, karmaşık sistemleri çok daha basit ve kullanılabilir hale getiren, son teknoloji iş yazılımlarını uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Otomasyon ve Entegrasyon Yazılımları

Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan otomasyon yazılımları sayesinde gerekli denetim ve düzenlemeleri çok daha rahat yapabilecek, üretime destek sağlama konusunda size olanak sağlayacaktır.

Entegrasyon yazılımları ile birlikte de farklı platformlarda çalışan programların güvenilir bir altyapı ile çift veya tek yönlü veri akışı ile etkileşimli olarak çalışması sağlanmaktadır.

CRM Çözümleri

Kurumunuzun tüm müşteri etkileşimlerini tek kaynakta kaydediyor ve satış sürecini takip edebileceğiniz bir platform sunuyoruz. Bu sayede hem iç iletişiminiz güçlenmiş oluyor hem de daha iyi bir müşteri hizmeti sağlamış oluyorsunuz.

Stok Yönetimi

Üretim sürecinin devamlılığını sağlayarak, müşteriye verilen hizmetin kalitesini arttıran, aynı zamanda maliyeti düşürüp ürün kaybını da azaltan stok yönetimi konusunda yapılacak olan programla etkili bir envanter yönetimi ve stok takibi yapabilirsiniz.