Entegrasyonlar

Tam otomasyonun keyfini sürün
 
 
Vikaon eTicaret yazılımı, stok programlarından pazaryerlerine birçok altyapı ile tam entegrasyon imkanını müşterilerine sunuyor. Zaman ve iş gücü maliyetlerinizi düşüren, verimliliğinizi artıran bu kolaylığı kullanan müşterilerimiz, tek bir ekrandan tüm internet satış operasyonlarını yönetebiliyor olmanın keyfini yaşıyorlar. Siz de Mutlu Vikaon Müşterileri arasında yeriniz almak istiyorsanız, buraya tıklayarak bize ihtiyacınızdan bahsedin. 
 
 
Entegrasyon nedir?
Kısaca; bir eTicaret yazılımının diğer yazılımlarla eş zamanlı olarak veri işleme kapasitesine sahip olmasına denir. Bu entegrasyon bir kargo firmasıyla yapılabileceği gibi, stoklarınızı tutmakta olduğunuz muhasebe-erp yazılımıyla da yapılıyor olabilir. Bu işlemdeki amaç, internet satış operasyonunuzun farklı alanlarda işlemekte olan akışını tek bir ekrandan yönetebilmektir. 
 
Entegratör firma nedir?
Pazaryerleri, kargo firmaları, muhasebe-erp programları gibi altyapılara kendi sistemini uyumlu hale getirmiş ve tüm müşterilerine bu entegrasyon altyapısını sunan firmalara denmektedir. Örneğin Vikaon, Trendyol.com un entegratör partnerlerinden biridir. Vikaon eTicaret yazılımı kullanarak yapacağınız tüm işlemler, ilgili firma tarafından çok daha hızlı işleme alınır ve onaylanır.
 
Vikaon hangi entegrasyonları sunuyor?
Aşağıda listesi bulunan entegrasyonları, kullanım talebi olan tüm müşterilerimizin kullanımına açabiliyoruz. Sadece birkaç alanı doldurarak, dakikalar içinde ilgili firmayla entegrasyonunuzu başlatabiliyoruz.
 
Kargo Entegrasyonları
Vikaon eTicaret Yazılımı üzerinden, tüm sipariş ve kargo aşamalarının tam uyumla çalışmasını sağlayan entegrasyondur. Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo, Mng Kargo ve UPS ile entegrasyon yapabiliyoruz. İhtiyaca göre farklı lojistik firmalarıyla da entegrasyon altyapımızı geliştirebilme kapasitesine sahibiz. 
 
Muhasebe – ERP Entegrasyonları
İnternetten aldığınız siparişlerin, kullanmakta olduğunuz stok programıyla eş zamanlı olarak işlenebilmesi, stok takibi ve müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşıdığını biliyoruz. Logo, Nebim, Eta, Winka, Bayt, Paraşüt ve Smart Erp ile entegrasyonu gerçekleştirebiliyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre, başka erp altyapılarıyla da entegre olabilecek yazılımı üretebiliriz.
 
Sanal Pos-Ödeme Altyapısı Entegrasyonları
Yazılımımız, tüm bankaların ödeme altyapılarının yanısıra, İyzico, Payu, Garanti Pay, BKM Express ve Paytr sanal pos sağlayıcılarıyla da entegre olabilmektedir.
 
Pazaryeri Entegrasyonları
Vikaon eTicaret Yazılımı, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük pazaryerlerinin tamamıyla tam entegrasyon sağlamaktadır. Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Patırtı.com, Gittigidiyor ve Çiçek Sepeti ile eş zamanlı çalışarak, tek bir ekrandan tüm pazaryerlerinde satış yapmanıza ve operasyonu kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.