Video Galeri Modülü

P00010698
0,00 TL
Web Sitenizde videoları ürün içeriğinde veya kategorilerde galeri halinde yayınlayın , arama motorunda başarınızı ve müşteriler ile bağınızı güçlendirin

Video Galeri Modülü

Ücreti: + KDV

Video Galeri Modülü , ürünlerinizin videolarını ve sitenizle ilgili genel videolarınızı yayınlayabilirsiniz. Sitenizi Yayınlanan bu videolar ile müşteri beğenilerini toplayarak güçlü hale getirin.

 

E-ticaret Sitelerinin farklılığı günden güne ilgi görmektedir. Bu ilgide , tasarımlar, video içerikleri , görseller ile önem taşımaktadır. Video Galeri Modülü  bağı arttırmakta , sitenizde değişim sağlanmaktadır.

 

Sitenizde sadece siteye ait videolar eklenmesi aksine farklı ürünlerin veya başka videoların bulunduğu yerlerden alınarak sitede yayınlanabilmektedir.

 

https://vimeo.com/  gibi video sitelerinde alınan paket ile istenilen bütün videoları oraya yükleyip link yolu ile siteye entegre etmektedir.

Entegre edildiğinde vimeoda bulunan herhangi bir video linki ile o videoyu sitenizde yayınlayabilirsiniz .

 

 

 

Site videolarından farklı  ürün içeriğine de videolar eklenmektedir. Ürün İçeriğinden resim kısmına girerek sağ tarafta bulunan video yerine girilir .

 

 

 

 

Çıkan Ekranda poster kısmına aksi bir durumda video çalışmaz ise gösterilen resim  eklenir , Vimeo dan direk video linki alınır ve dosya tipi seçilerek  ürün  videonuzu yayınlayabilirsiniz .

 

 

 

 

Bu Videolardan farklı Videolarınızı da E-Ticaret Sitenizde yayınlayarak ilgi odaklı olabilirsiniz.