Fatura Yazdırma Modülü

P00010658
0,00 TL
Oluşan Siparişleri fatura çıktılarının yazdırılması ve faturaya uygun tasarımın oluşturulmasına imkan sağlamaktadır.

Fatura Yazdırma Modülü

Ücreti: + KDV

Fatura yazdırma modülü, VikaON E-Ticaret yazılımı ile  herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç olmadan, fatura kesmeye olanak sağlamaktadır .

E Ticaret sitesinde oluşan siparişlerin faturaları tek seferde  Kesebilirsiniz.

Aşağıdaki resim de faturalandırma kısmı görünmektedir.

Siparişler oluştuğunda isteğe göre siparişi beklemeye alır ya da direk   Siparişler >Muhasebe>Faturalandır  kısmına aktarılabilir.

 

 

 Yukarıdaki bulunan  ekranda sağ üstte bulunan   Fatura Şablonuna tek tıklama ile çıkan ekranda istediğiniz şekilde şablonunuzu oluşturabileceksiniz.

 

 

 Çıkan Ekranda  istenilen şablonu , sayfa ayarlarını , şablon değişkenlerini ekleyebilir ve sayfanızda istenilen şekilde   düzenleme yaparak Test İşlemi ile ön   izleme yapabilirsiniz. Fatura Şablonunu oluşturduktan sonra siparişinizi seçerek   Fatura Kes işlemine başlayabilirsiniz. 

Faturalandırma işlemi yapmadan önce fatura no ve irsaliye no bilgilerini girip Faturalandır diyerek Faturanızı bastırabilirsiniz.

 

 

VikaON E -Ticaret sistemi müşterilerimizin İsteklerini sektörel gelişmeler doğrultusunda, modüllerinde hızla geliştirmeler yapmakta ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışmalarını devam ettirmektedir.