Responsive Arayüz Tasarımı ve Uygulama

P00010674
0,00 TL
Web ve mobil için Responsive tasarım hizmetidir.

Responsive Arayüz Tasarımı ve Uygulama

Ücreti: + KDV

Web Sitenizde Aynı yazılımda hem masaüstü, hem de mobil görünümün ortak çalıştığı responsive sitelere özel olarak yapılan ara yüz tasarımı ve uygulama çalışmasıdır. Yapılan çalışmalarda, he masaüstü erişim, hem de mobil erişim için uygulama yapılmaktadır.

 

 

Yapılan Çalışmalar mobil ve web de ayrı ayrı erişim sağlanmaktadır.Tasarımlar yapılırken slider, banner alanlarına örnek olarak çalışmalar yapılır , isterseniz ise sizde kendi banner çalışmalarını tasarlayıp yayınlayabilirsiniz.

 

 

Tasarımlar yazılım olarak da uygulanmakta , DIV kodları ile yazılıma entegre edilmektedir. Çalışmalar yapıldıktan sonra müşterinin onayına sunulur ,kontrol edildiğinde yayına açılır.

 

 

Anasayfa tasarımı , kategori sayfası tasarımı , header ve footer (alt ve üst tasarımları)tasarımı, Blog Tasarımları , Ürün Detay sayfası tasarımı ile çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

VikaON E-ticaret sistemi ile referanslarımızdan dinlenildiği gibi , özel ve güzel görünüşlü projeleri ile , beğenilen sitelerin alt yapısı olarak hizmet vermektedir.